Rıdvan Hasırcı, yatırımcılara Türkiye’de gayrimenkul sahibi olma, proje geliştirme, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri ile yatırımlarının takibini yapmak üzere 2009 yılında kurulmuştur.

Gayrimenkul geliştirme ve pazarlama, şehir planlama, devlet projeleri, imar takip, ihracat ve ithalat alanlarında 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman bir isim tarafından kurulan Rıdvan Hasırcı, güven, doğruluk ve uzmanlık ilkesi çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurumsal yatırımcıya proje geliştirme sürecinde gerekli yol haritasını oluşturan ekibi, gayrimenkul yatırımından proje geliştirmeye, mülk takibinden proje satış analizine kadar olan tüm süreçlerde yatırımcılara tam hizmet sunmaktadır.

Dünyada en güvenilir ve kazançlı yatırım olarak görülen gayrimenkul yatırımlarında daima yatırımcının kazancını artırmayı hedefleyen Rıdvan Hasırcı ekibi, deneyimini tüm yatırımcılarla paylaşmaya hazırdır.

Kazandığım tecrübeleri 2009 yılında Türkiye’nin gelişmekte olan sektörü olarak gördüğüm inşaat ve gayrimenkul sektöründe kendi işimi yaparak değerlendirme kararı aldım. Rıdvan Hasırcı Gayrimenkul olarak, gayrimenkul kiralama ve satış, mülk yönetimi olarak başladığımız yolculuğumuz, arsa yatırımları ve yatırım danışmanlığı olarak devam ediyor. Yaptığımız işe dair her türlü gelişmeyi yakından takip edip, hem kendimizi, hem de paydaşlarımızı bu alanlarda yönlendiriyoruz. Gelişim adına attığımız adımlar, sivil toplum kuruluşlarına üyelik ile başlarken, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası 54. Gayrimenkul Komitesi Komite Başkanı ve Meclis Üyeliğini görevine getirdi. Sektörümüz için neler yapabiliriz sorusu ile çıktığımız yolda hem kentimizi, hem de birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızı doğru anlatma, geleceğe hazırlama adına Bursa Sorumlu Emlak Danışmanları Derneği’ni (BURSED) kurduk. Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığım dernek ile algımızı ve sektöre olan bakış açısını yukarılara taşımayı planlıyoruz. Yine bu amaçtan yola çıkarak devlet kurumlarında denetleyici ve bilirkişi görevlerini sürdürüyorum. Gayrimenkul adına her türlü yatırım ve proje konularında müşterilerimizi doğru yönlendirmeler yaparak, müşteri memnuniyetimiz ile büyümenin ve gelişmenin sevincini yaşıyoruz.

Gayrimenkul Her Zaman Doğru Liman!

 

“Hayatta ya sevdiğin işi yap, ya da yaptığın işi sev”

RIDVAN HASIRCI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.